אם אתם בעלי חברה, כל חברה, חברה תעשייתית יצרנית, חברה המחפשת אולי מחסנים או מרכזים לוגיסטיים או חברה המחפשת לגדול בכח אדם ואתם מחפשים משרדים חדשים ושטחים חדשים, שטחי קרקע או משרדים בבנייני קומות, אז תקדישו רגע למאמר זה.

ישנם הרבה שטחי תעשייה בארץ ואזורי מסחר שונים. רובם מלאים. בעיקר במרכז. מה זה אומר, זה אומר שבעלי המבנים יכולים לדרוש מחיר גבוה ולהציב דרישות מאד גבוהות לחברות ולמפעלים המחפשים להתרחב. כמו כן, ככל שאזורי המסחר מתקרבים לאזור תל אביב, כך עלויות ההשכרה או הקנייה גודלות.

אך אל חשש, ישנן חברות מקצועניות עבור תחום זה, אם לתת דוגמא אחת אז ניתן לציין את ILD נדל"ן כחברה לתיווך והשכרה של מבני מסחר ותעשיה בעשרת ובעוד אזורי תעשייה באזור הזה. למה לחשוב על מבני מסחר ותעשייה בעשרת? כי מבני מסחר בעשרת ומבני תעשיה בעשרת זולים וזמינים הרבה יותר מאותם מבנים בדיוק אם אנחנו מתקרבים יותר ויותר לאזור תל אביב.

אם אתם מחפשים מבני מסחר ותעשייה בעשרת תתקשו למצוא את דרככם לבדכם. זה פשוט לא המקצוע שלכם. ישנן כאמור חברות שמומחיות לייועץ, שיווק ותיווך של מבני מסחר ותעשיה בעשרת ובמקומות אחרים באזור.

מחפשים להתרחב, מחפשים איך לגדול ולהגדיל תוצרת, התקשרו לחברות כמו ILD נדל"ן המומחיות בשיווק וייעוץ וגם תיווך עבור חברות המחפשות מבני מסחר בעשרת או מבני תעשיה בעשרת. ולמה מבני תעשייה בעשרת? כי מבני מסחר ותעשיה בעשרת זולים בהרבה ממבנים דומים באזור המרכז.

כמו בתחום הבנייה למגורים, ככל שנתרחק מאזור תל אביב, כך נוכל להשיג לעצמינו, בעזרת חברות כמו ILD נדל"ן, עסקאות טובות יותר. וזה הרי מה שחשוב באמת, למצוא חברה אשר תשיג עבורכם את העסקה המושלמת.

גם מציאת מבני תעשייה בעשרת ברמה מאד גבוהה וגם השגת התנאים הכלכליים הטובים ביותר עבורכם. אז לסיכום – אתם מחפשים להשכיר או לקנות מבני מסחר ותעשיה בעשרת? פנו עוד היום לחברת ILD נדל"ן, קבעו פגישה וספרו לנציגי החברה על תוכניותיכם ורצונותיכם. ואז תנו להם לעשות עבורכם את העבודה.

בשום אופן אל תסבכו את עצמיכם. השאירו את העניין למקצוענים ואתם עסקו במה שאתם יודעים לעשות הכי טוב. לייצר.

לייעוץ מקצועי צרו קשר