יש משרדים בגדלים שונים, כאלו שמתאימים לעסקים של אדם אחד או כמה עובדים בודדים, ויש משרדים שמיועדים לעובדים רבים במידה והעסק הינו עסק גדול.

אם אתם מחפשים משרדים מעל ל-100 מטר, כנראה שאתם עסק או חברה גדולים, או שאתם מתרחבים וצריכים יותר מקום לפעילות שלכם.

בשביל למצוא משרדים מעל 100 מטר, כאלו שיתאימו לדרישות ולצרכים שלכם, אתם צריכים חברת תיווך שתקצר עבורכם את התהליך, ואנחנו ב-ILD נדל"ן נשמח לסייע לכם לאורך הדרך. ברשותנו משרדים בגדלים שונים ולצרכים שונים, ואנו נשמח להיות אלו שילוו אתכם יד ביד בדרך לאיתור המשרד האידיאלי בשבילכם מכל הבחינות. אז קדימה, למה אתם מחכים? אתם מוזמנים לפנות אלינו…

איך מאתרים את המשרד האידיאלי?

אם אתם מחפשים משרדים מעל ל-100 מטר, אתם מחפשים משרדים גדולים כאלו שישרתו אתכם ואת העובדים שלכם נאמנה. בבואכם למצוא משרד כזה אתם צריכים לשאול את עצמכם כמה שאלות. איזה מיקום אתם מעדיפים? משרד שהוא בתוך מתחם משרדים או בנפרד? האם המיקום שלו צריך להיות כזה שמשדר יוקרה? האם הוא מתאים לאופי המשרד?

כשמדובר על משרד של מעל ל-100 מטרים, האם אתם מחפשים שטח מחולק לחללים קטנים או משרד בסגנון OPEN SPACE שיש לו את היתרונות (וגם החסרונות) שלו? ומה לגבי הקבלה במשרד? חדר הישיבות? המטבח? החנייה ועוד דברים רבים שנוגעים לחלוקה שלו ולעיצוב שלו…

לפעמים כל מה שצריך זה עזרה ממומחים…

לא כל אחד מצליח לענות לעצמו על השאלות הללו ורבים הולכים לאיבוד בין ים האפשרויות והמחירים. אך כשמדובר על השכרה של משרדים גדולים, אין מקום לטעויות. השכירות תהיה לטווח ארוך וצריך ייעוץ וליווי מקצועי של מתווך עם ניסיון .

בדיוק בגלל זה אנחנו ב-ILD נדל"ן קיימים. יש לנו ניסיון רב ורשימת משרדים ארוכה להשכרה. יש לנו את הרצון לסייע לכם ואת היכולת לעשות את זה בדרך המהירה והיעילה ביותר. אנו גם מסייעים במימון ונותנים שירות לא פחות ממעולה, ונשמח אם גם אתם תצטרכו למשפחת ILD נדל"ן.

רוצים לדעת יותר? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם!

לייעוץ מקצועי צרו קשר