משרד ביבנה

חפשים משרד להשכרה או למכירה באיזור יבנה? העיר יבנה והסביבה הפכו למוקד משיכה לחברות רבות. שכירות משרד ביבנה היא משתלמת מבחינת מיקום וגם מבחינה כלכלית. השכירות המסחרית והמחירים לקניית משרד באיזור המרכז עולים בכל שנה. יבנה היא אלטרנטיבה מצויינת לחברות המעוניינות בשכירות בעלות אטרקטיבית ומיקום מצויין למציאת עובדים איכותיים. באיזור יבנה והסביבה יש ריכוז גדול של אוכלוסייה אקדמאית ואיכותית בתחומים רבים. 

קרא מאמר

מחסנים ומבני תעשייה בראשון לציון

ראשון לציון היא עיר גדולה שמתפתחת להיות וכבר היא, עיר חשובה ביותר ומרכזית בכל אזור מרכז הארץ ובעיקר בחלקו הדרומי. היא ממוקמת דורמית לתל אביב ודרכי הגישה עליה וממנה, כבישים ורכבות וגם תחבורה ציבורית הולכות ומשתפרות. אבל עדיין, ראשון לציון שומרת על מחירי קנייה והשכרה, הן של מבני מגורים והן של מבנים לתעשייה, נמוכים יחסית למחירים בתל אביב.

קרא מאמר

השכרת מבני תעשייה

איפה כדאי לשכור מבנים לתעשייה? מבנים לתעשייה כדאי לשכור באיזורים נוחים להגעה המאפשרים איזור גדול לפריקה והעמסה של סחורות. אחד מהאיזורים הטובים בארץ לתעשייה הוא איזור השפלה. השכרת מבני תעשייה צריכה לכלול שכירות של חלל גדול ותקרה גבוהה לעבודה אופטימלית לכל תחום מסחרי.

קרא מאמר

מחסנים לוגיסטיים ומבני תעשייה במודיעין

אתם בעלי חברה. חברה תעשייתית, חברה לוגיסטית, אתם עוסקים בתעשיית הבריאות, המזון או כל תעשייה אחרת ואתם מחפשים להתרחב. העסק, המשרד המפעל גדלים ואתם צריכים מקום ודחוף. תנו לי להתיע לכם את העיר מודיעין. ישנם מבני מסחר ותעשיה במודיעין. מודיעין היא עיר מודרנית חדשה ומאד קרובה לתל אביב ולגם, במידה ואתם עוסקים בייצוא, לאשדוד ולנמל אשדוד. ישנם כיום מבני מסחר ותעשיה  במודיעין במחירים סבירים. צריך כמובן להכיר, לדעת ולדעת איך להשיגם במחיר הטוב ביותר.

קרא מאמר