בניין משרדים למכירה

מעוניינים לקנות נדל"ן מסחרי? אחת הדרכים להגיע לתשואה בתחום הנדל"ן היא על-ידי רכישה של קרקעות המיועדות לצרכים מסחריים. נדל"ן מסחרי מאפשר לבעלים להשכיר את המשרדים לכמה חברות או ארגונים במקביל ולקבוע את המחיר לפי תנאי השוק של האיזור. איזור השפלה נחשב לאיזור בצמיחה מתמדת וחברות וגופים רבים מעבירים את משרדם לאיזורי התעשייה בשפלה.

קרא מאמר

השכרת מבני תעשייה במרכז

האם יש הבדל בין מבני תעשייה שונים? מבני תעשייה מיועדים בדר"כ לפעילות ספציפית. מלבד הייעוד של כל מבנה תעשייה, חשוב לבדוק האם הלקוחות של העסק שלכם מרוכזים באיזור אחד. במידה וכן, תוכלו לבחור מבנה תעשיה הנמצא באיזור נוח להגעה עבור הלקוחות שלכם או עבור השליחויות שאתם עושים ממקום העסק ללקוחות.

קרא מאמר

מבני תעשייה להשכרה בראשון לציון

מחפשים מבני תעשייה להשכרה בראשון לציון? כדאי שתכירו את 2 איזורי התעשייה הגדולים של העיר.

איזור התעשייה הישן מאגד בתוכו מפעלים, מוסכים, מסעדות ומשרדים של חברות גדולות כגון משרדי רשת הסופרמרקטים שופרסל. במערב ראשון לציון קיים איזור תעשייה ענק הכולל קניונים, מרכזי מסחר, בנייני משרדים, רשתות מרקט גדולות ומקומות בילוי רבים.

קרא מאמר

מרכז לוגיסטי ומבני תעשייה ביבנה

בור חברות רבות, המרכזים הלוגיסטיים הם הלב הפועם של החברה. המיקום של מרכז לוגיסטי המכיל בתוכו מחסנים ומשרדים הוא חשוב ביותר לתפקוד החברה וליכולת לגייס אנשי צוות טובים לטווח הארוך. בעת חיפוש אחר מרכז לוגיסטי ומבנה לתעשייה, תוכלו למצוא את העיר יבנה כאחד המקומות הטובים ביותר לניהול של מרכז לוגיסטי. המיקום של העיר יבנה מאפשר לכם לספק שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ, מהדרום ועד הצפון דרך כביש 6 וצירים ראשיים כגון כביש 4. מבני מסחר ותעשיה ביבנה מוצעים למכירה או השכרה במאגרי נכסים של חברות נדל"ן למבני תעשייה. 

קרא מאמר

בנייני משרדים בפארק המדע נס ציונה

מחפשים בנייני משרדים בבית דגן? באיזור בית דגן מוקמים בימים אלו בנייני משרדים המיועדים להשכרה ולמכירה. אם אתם בעלי חברה ומחפשים משרד מטופח ומסודר באיזור המרכז, בית דגן הוא היישוב המתאים ביותר. איזור בית דגן הוא נוח מבחינת הגעה מאיזור השפלה ומאיזור המרכז ומהווה אופציה טובה ונוחה לעובדים שאינם רוצים לנסוע בפקקים לכיוון תל אביב ורמת גן.

קרא מאמר

מבני תעשייה להשכרה ביבנה

מה היתרון בלשכור מבנה תעשייה באיזור המרכז והשפלה? אם העסק שלכם מחייב החזקה של מחסן ומבנה גדול עם תקרה גבוהה, כדאי לכם להכיר את המבנים המיוחדים לתעשיות השונות. ניתן למצוא מבני תעשייה להשכרה באזור וביישובים נוספים במרכז ובשפלה המציעים נגישות נוחה לעובדים שלכם. חברת תיווך לנדל"ן מסחרי של איזורי תעשייה תוכל לעזור לכם במציאת השטח המתאים ביותר לעסק שלכם.

קרא מאמר

שטח מסחרי למכירה

באילו איזורים כדאי להשקיע בנדל"ן מסחרי? שוק הנדל"ן בישראל גורם למשקיעים לחפש אלטרנטיבות משתלמות יותר מחוץ לערים תל אביב ורמת גן. באיזור השפלה ניתן למצוא איזורי תעשייה מתקדמים אשר מציעים שטח מסחרי למכירה. יישובים כמו בית דגן, ראשון לציון, נס ציונה ורחובות, הם יעד מבוקש עבור חברות ועסקים המחפשים נדל"ן להשכרה במחיר הוגן לטווח ארוך. איזור המבוקש מבחינת שכירות יכול לעזור למשקיעים אשר מחפשים תשואה גבוהה בכל שנה עם שוכרים רציניים לתקופות ארוכות. 

קרא מאמר

מכירת משרדים בלוד

בעיר לוד ניתן למצוא שני איזורי תעשייה מצליחים מאוד - איזור התעשייה הישן ואיזור התעשייה Air-port City הממוקם קרוב לנמל התעופה בן גוריון. מכירת משרדים בלוד מאפשרת לחברות קטנות וגדולות למקם את משרדן באחד מאיזורי התעשייה הללו במחירים משתלמים קרוב לתחבורה ציבורית נגישה. איזורי התעשייה של העיר לוד, בשונה מאיזורי התעשייה בתל אביב ורמת גן, מאפשרים שכירות משתלמת יותר לטווח ארוך ונגישות נוחה יותר גם לעובדים מדרום הארץ ומירושלים. קנייה של חצאי קומות או קומות שלמות, בבנייני המשרדים של איזור התעשייה בלוד, תספק למשקיעים יכולת להשכיר את המשרדים לחברות אשר מחפשות בית קבוע לשנים הבאות. 

קרא מאמר

מחסנים ומבני תעשייה בכנות

עיריות ומועצות מקומיות מחפשות הגדלת הכנסה ממיסים באמצעות פיתוח איזורי תעשייה אשר מושך  אליהן חברות ועסקים המחפשים בית קבוע בתחום שלהם. אחד מאיזור התעשייה הצומחים באיזור הדרום הוא איזור תעשייה כנות. איזור תעשייה כנות נמצא במועצה מקומית חדרה וממוקם קרוב לצירים הראשיים המובילים לדרום ולמרכז. מבני מסחר ותעשיה בכנות יאפשרו לכם לספק שירות לכל איזור הדרום ולאיזור השפלה והמרכז בצורה מהירה ויעילה.  

קרא מאמר

השכרת משרד בנס ציונה

מעוניינים לשכור משרד באחד האיזורים המבוקשים בארץ? תחשבו על השכרת משרד בנס ציונה. נס ציונה נמצאת במיקום מצויין למשרדים בגלל הגישה הנוחה להגעה לעיר דרך צירים ראשיים המגיעים מהדרום עד למרכז הארץ. נס ציונה היא עיר שקטה, עם מרכז תרבותי ומסחרי תוסס.

קרא מאמר

משרד להשכרה בפארק המדע

בחיפוש אחר המשרד במיקום המושלם תגיעו וודאי לאחד מאיזור התעשייה המוצלחים והפוריים בישראל - פארק המדע בנס ציונה. פארק המדע בנס ציונה כולל בנייני משרדים ברמה גבוהה עם נגישות לצירים ראשיים אשר יובילו אתכם לכל מקום בארץ.

קרא מאמר

בנייני משרדים להשכרה

בנייני משרדים יש היום בלי סוף. הם מאכלסים עשרות משרדים בכל אחד מהם, ומעצם היותם בניינים עסקיים הם נותנים מענה לצרכים של העובדים בהם. אנחנו בחברת ILD נדל"ן מחזיקים במאגר משרדים בבנייני משרדים שמיועדים להשכרה, ונשמח להציע לכם משרדים שונים בהתאם לצרכים שלכם.

קרא מאמר

מחסנים לוגיסטיים ומבני תעשייה בקרית גת

אם אתם בעלי חברה, כל חברה, חברה תעשייתית יצרנית, חברה המחפשת אולי מחסנים או מרכזים לוגיסטיים או חברה המחפשת לגדול בכח אדם ואתם מחפשים משרדים חדשים ושטחים חדשים, שטחי קרקע או משרדים בבנייני קומות, אז תקדישו רגע למאמר זה. ישנם הרבה שטחי תעשייה בארץ ואזורי מסחר שונים. רובם מלאים. בעיקר במרכז. מה זה אומר, זה אומר שבעלי המבנים יכולים לדרוש מחיר גבוה ולהציב דרישות מאד גבוהות לחברות ולמפעלים המחפשים להתרחב. כמו כן, ככל שאזורי המסחר מתקרבים לאזור תל אביב, כך עלויות ההשכרה או הקנייה גודלות. 

קרא מאמר

משרדים קטנים להשכרה

האם משתלם לשכור משרד קטן? הרבה בעלי עסקים שואלים את השאלה הזו, כשחלקם למעשה עובדים מהבית. במבט לטווח הארוך, עסק רציני המעוניין להתפתח ולגדול צריך עובדים. לכן, עבודה מהבית היא לא אופציה לבעלי עסקים המעוניינים להתקדם, לגדול ולצמוח בשנים הבאות. לשכור משרד קטן משתלם מאוד אם עושים זאת בדרך הנכונה. 

קרא מאמר

מבני תעשייה למכירה במרכז

איך מתווך בכיר לנדל"ן מסחרי יכול לעזור לעסק שלכם? עסקים וחברות הנדרשים להחזיק מבנים לתעשייה, מחסנים ומבנים לוגיסטיים, יכולים למצוא משכן קבוע אשר יהווה מקור לפיתוח וצמיחה. באיזור המרכז והשפלה ניתן למצוא מבנים איכותיים לתעשייה המיועדים לסוגי התעשיות השונות. מבני תעשייה למכירה במרכז ובשפלה מתאימים לתעשיות רבות ומאפשרים לוגיסטיקה טובה להובלה של ציוד וחומרי גלם ללקוחות ומלקוחות למבני התעשייה. מתווך בכיר המתמחה בתחם הנדל"ן המסחרי, יסייע לכם למצוא משכן קבוע אשר יהווה בית עבור החברה והעובדים שלכם. מתווך נדל"ן מסחרי מקצועי מחזיק במאגר גדול של מבני תעשייה ומאפשר לכם להגיע למבנים הטובים ביותר אשר לא ניתן למצוא במודעות במקומות אחרים. 

קרא מאמר

מרכזים לוגיסטיים בדרום

מחפשים בנייני משרדים בבית דגן? באיזור בית דגן מוקמים בימים אלו בנייני משרדים המיועדים להשכרה ולמכירה. אם אתם בעלי חברה ומחפשים משרד מטופח ומסודר באיזור המרכז, בית דגן הוא היישוב המתאים ביותר. איזור בית דגן הוא נוח מבחינת הגעה מאיזור השפלה ומאיזור המרכז ומהווה אופציה טובה ונוחה לעובדים שאינם רוצים לנסוע בפקקים לכיוון תל אביב ורמת גן.

קרא מאמר

מחסנים ומבני תעשיה בנס ציונה

מה הקשר בין מסחר אלקטרוני לצמיחה של מרכזים לוגיסטיים? רכישה אונליין של מוצרים הביאו חברות ועסקים רבים לחפש פתרונות לאחסון המוצרים שלהם. אחת הדרכים לאחסון יעיל היא להקים מרכז לוגיסטי אשר ניתן לנהל בו את כל מלאי המוצרים שהחברה או העסק מוכרים. גם רשתות שיווק המזון מצאו את עצמן נדרשות לאחסן כמות גדולה של מוצרים בכדי לשנע אותם ללקוחות אשר מבצעים הזמנה של מוצרי מזון דרך האינטרנט. השינוי שהתעשייה הדיגיטלית עברה בעשר שנים האחרונות הגדיל את הביקוש להשכרה וקנייה של מרכזים לוגיסטיים באיזור השפלה ומרכז הארץ.

קרא מאמר

מחסנים ומבני תעשייה בראשון לציון

ראשון לציון היא עיר גדולה שמתפתחת להיות וכבר היא, עיר חשובה ביותר ומרכזית בכל אזור מרכז הארץ ובעיקר בחלקו הדרומי. היא ממוקמת דורמית לתל אביב ודרכי הגישה עליה וממנה, כבישים ורכבות וגם תחבורה ציבורית הולכות ומשתפרות. אבל עדיין, ראשון לציון שומרת על מחירי קנייה והשכרה, הן של מבני מגורים והן של מבנים לתעשייה, נמוכים יחסית למחירים בתל אביב.

קרא מאמר

מחסנים להשכרה בגדלים שונים

יש משרדים בגדלים שונים, כאלו שמתאימים לעסקים של אדם אחד או כמה עובדים בודדים, ויש משרדים שמיועדים לעובדים רבים במידה והעסק הינו עסק גדול.
אם אתם מחפשים משרדים מעל ל-100 מטר, כנראה שאתם עסק או חברה גדולים, או שאתם מתרחבים וצריכים יותר מקום לפעילות שלכם.

קרא מאמר

מחסנים לוגיסטיים ומבני תעשייה במודיעין

אתם בעלי חברה. חברה תעשייתית, חברה לוגיסטית, אתם עוסקים בתעשיית הבריאות, המזון או כל תעשייה אחרת ואתם מחפשים להתרחב. העסק, המשרד המפעל גדלים ואתם צריכים מקום ודחוף. תנו לי להתיע לכם את העיר מודיעין. ישנם מבני מסחר ותעשיה במודיעין. מודיעין היא עיר מודרנית חדשה ומאד קרובה לתל אביב ולגם, במידה ואתם עוסקים בייצוא, לאשדוד ולנמל אשדוד. ישנם כיום מבני מסחר ותעשיה  במודיעין במחירים סבירים. צריך כמובן להכיר, לדעת ולדעת איך להשיגם במחיר הטוב ביותר.

קרא מאמר